Meditatsioon ja töökeskkond tunduvad küll olevat kaks täiesti vastandliku sisuga mõistet – ühega seostub rahu ja vaikus, teisega käib kaasas stress, tähtajad, probleemid klientidega jne. jne. Ometi on eriti viimasel ajal populaarseks muutunud tendents, et firmade ja ettevõtete juhid palkavad kogenud meistreid kogu kollektiivile grupimeditatsiooni korraldamiseks või meditatsioonikursuse kogu personalile otse töökohal. Ning kes seda kord on juba teinud, kiidavad seda taevani. Kuidas nii?

Aga tegelikult kui nüüd mõtlema hakata, siis just selles vastandlikkus seisnebki selle koosluse väärtus. Olukord töökeskkonnas on tihtipeale üsna stressirikas, stressis töötaja kipub aga oma fookust kaotama, tal tekivad keskendumisraskused ja väheneb produktiivsus. See aga ei tule tööandjale kuidagi kasuks. Ja just seetõttu on paljud juhid endile juba teadvustanud seda, et meditatsiooni näol on tegu ühe võimsaima stressi vastu võitlemise vahendiga. Lisaks vähendab meditatsioon töötaja ebakindlust, parandab oskust hetkes kohal olla, paremini kuulata ja julgust otsuseid teha. Lühidalt öeldes on tegu töötajasse investeerimisega, mis annab ettevõtte juhile vastutasuks rahulikumad ja pühendunumad töötajad, kes on samas ka produktiivsemad. Ja mida rohkemat üks firmajuht saakski tahta.

Meie firma on sellised grupimeditatsioone ja mediteerimise kursusi ettevõtete personalile korraldanud juba mõnda aega ning klientide tagasiside on olnud äärmiselt positiivne. Juhid on rahul ja töötajad meeldivalt üllatunud. Töötajad kinnitavad, et peale sellise grupimeditatsiooni või mediteerimiskursuse toimumist on omavahelised suhted varasemast paremad ning töökeskkond rahulik ja mõnus koht, kuhu tahetakse tulla ja kus tahetakse olla. Juhid omakorda kiidavad pühendunud töötajaid, suuremat produktiivsust ja paranenud töötulemusi.

Kui ka Sina leiad, et sellisest grupimeditatsioonist või mediteerimiskursusest võiks sinugi personalile kasu olla, siis pöördu julgesti meie poole.

info (at) mediteeri.ee  või telefonitsi 5527724